| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $500-700 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Model | CH-ED1048EMH |
|---|---|
| AC Ingangsspanning | 220VAC (Normaal) / 110VAC (Aanpassen) |
| Ingangsspanningsbereik | 90-280VAC±3V (Normale modus) 170-280VAC±3V (UPS-modus) |
| Ingangsfrequentie | 50/60Hz±5% |
| Nominaal Vermogen | 11000W |
| Uitgang Nominaal Vermogen | 12000W |
| Uitgangsspanning | 220/230/240VAC±5% |
| Uitgangsfrequentie | 50/60Hz±0.1% |
| Uitgangsgolf | Pure Sinusgolf |
| Omschakeltijd | ≤10ms (UPS) / ≤20ms (INV) |
| Piekvermogen | 22000VA |
| Overbelastingsvermogen | Batterijmodus: 1s@105%-150% belasting 2s@150%-200% belasting 400ms@200% belasting |
| Netgekoppelde Uitgangsspanning | 220/230/240VAC |
| Netspanningsbereik | 170-265VAC |
| Netfrequentiebereik | 49-51±Hz/59-61±Hz |
| Nominale Uitgangsstroom | 47.8A |
| Vermogensfactorbereik | >0.99 |
| Piek Efficiëntie (DC/AC) | 98% |
| Batterij Nominale Spanning | 48Vdc |
| Configureerbare Spanning | 56.4Vdc |
| Laadspanning | 54Vdc |
| PV Laadmodus | MPPT |
| Max PV Ingangsvermogen | 25000W |
| MPPT Ingangsspanningsbereik | 90-500Vdc |
| Optimaal Vmp Bereik | 300-400Vdc |
| Max PV Ingangsspanning | 500Vdc |
| Max PV Ingangsstroom | 18A/18A |
| Max PV Laadstroom | 150A |
| Max AC Laadstroom | 150A |
| Max Laadstroom | 150A |
| LCD Interface | Toont bedrijfsmodus, belasting, ingang, uitgang |
| RS232 | 2400 Baud Rate |
| Uitbreidingsslot | Lithium Batterij BMS Communicatiekaart, WIFI/Pitch 2.54mm |
| Parallelle Ondersteuning | Ondersteund |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot 50°C |
| Bedrijfsomgevingsvochtigheid | 20%-90% Niet-condenserend |
| Opslagtemperatuur | -10°C tot 60°C |
| Geluidsniveau | ≤50dB |