| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $500-700 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Σχήμα | CH-ED1048EMH |
|---|---|
| Εισαγωγική τάση εναλλασσόμενου ρεύματος | 220VAC (φυσιολογικός) / 110VAC (προσαρμογή) |
| Πεδίο τάσης εισόδου | 90-280VAC±3V (κανονική λειτουργία) 170-280VAC±3V (τρόπος UPS) |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60Hz±5% |
| Κατηγορία ισχύος | 11000W |
| Δυνατότητα ονομαστικής ισχύος | 12000W |
| Δυναμική τάση | 220/230/240VAC ± 5% |
| Συχνότητα εξόδου | 50/60Hz±0,1% |
| Κύκλος εξόδου | Καθαρό κύμα sinus |
| Χρόνος μεταφοράς | ≤ 10 ms (UPS) / ≤ 20 ms (INV) |
| Δύναμη αιχμής | 22000VA |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Λειτουργία μπαταρίας: 1s@105%-150% φορτίο 2s@150%-200% φορτίο 400 ms @ 200% φορτίο |
| Η τάση εξόδου που συνδέεται με το δίκτυο | 220/230/240VAC |
| Πεδίο τάσης δικτύου | 170-265VAC |
| Περιοχή συχνοτήτων δικτύου | 49-51±Hz/59-61±Hz |
| Διορισμένο ρεύμα εξόδου | 47.8Α |
| Δυνατότητα παράγοντα | > 0.99 |
| Η μέγιστη απόδοση (DC/AC) | 98% |
| Διορισμένη τάση μπαταρίας | 48Vdc |
| Διαμορφώσιμη τάση | 56.4Vdc |
| Δυνατότητα φόρτισης | 54Vdc |
| Τρόπος φόρτισης PV | Επικαιροποίηση |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου PV | 25000W |
| Περιοχή τάσης εισόδου MPPT | 90-500Vdc |
| Βέλτιστο εύρος Vmp | 300-400Vdc |
| Μέγιστη PV τάση εισόδου | 500Vdc |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου PV | 18Α/18Α |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης PV | 150A |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης εναλλασσόμενου | 150A |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 150A |
| Διασύνδεση LCD | Δείχνει λειτουργική κατάσταση, φορτίο, είσοδο, έξοδο |
| RS232 | 2400 Baud Ποσοστό |
| Σλοτ επέκτασης | Καρτέλα επικοινωνίας BMS με μπαταρία λιθίου, WIFI/Pitch 2,54mm |
| Παράλληλη υποστήριξη | Υποστηριζόμενη |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
| Υγρασία περιβάλλοντος λειτουργίας | 20%-90% Μη συμπυκνωτικό |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -10°C έως 60°C |
| Επίπεδο θορύβου | ≤ 50dB |