| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $500-700 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model | CH-ED1048EMH |
|---|---|
| AC Giriş Voltajı | 220VAC (Normal) / 110VAC (Kustomlaştır) |
| Girdi Voltaj Aralığı | 90-280VAC±3V (Normal Mod) 170-280VAC±3V (UPS Modu) |
| Girdi Sıklığı | 50/60Hz±5% |
| Adlık Güç | 11000W |
| Çıktı nominal gücü | 12000W |
| Çıkış Voltajı | 220/230/240VAC ± 5% |
| Çıktı Sıklığı | 50/60Hz±0,1% |
| Çıkış Dalgası | Saf Sinüs Dalgası |
| Transfer Zamanı | ≤10ms (UPS) / ≤20ms (INV) |
| Zirve Gücü | 22000VA |
| Aşırı yükleme yeteneği | Pil Modu: 1s@105%-150% Yük 2s@150%-200% Yük 400ms @ 200% Yük |
| Şebeke bağlı çıkış voltajı | 220/230/240VAC |
| Şebeke Voltaj Aralığı | 170-265VAC arasında |
| Şebeke Frekans Arası | 49-51±Hz/59-61±Hz |
| Adlık çıkış akımı | 47.8A |
| Güç faktörü aralığı | >0.99 |
| En yüksek verimlilik (DC/AC) | % 98 |
| Akü nominal voltajı | 48Vdc |
| Yapılandırılabilir Voltaj | 56.4Vdc |
| Şarj Voltajı | 54Vdc |
| PV Şarj Modu | MPPT |
| Maksimum PV Giriş Gücü | 25000W |
| MPPT Giriş Voltaj Aralığı | 90-500Vdc |
| En iyi Vmp aralığı | 300-400Vdc |
| Maksimum PV Giriş Voltajı | 500Vdc |
| Maks PV Giriş Akımı | 18A/18A |
| Maksimum PV Şarj Akımı | 150A |
| Maks AC Şarj Akımı | 150A |
| Maksimum Şarj Akımı | 150A |
| LCD Arayüzü | Çalışma modunu, yükü, girişini, çıkışını gösterir. |
| RS232 | 2400 Baud oranı |
| Genişleme yuvası | Lityum Pil BMS İletişim Kartı, WIFI/Pitch 2.54mm |
| Paralel Destek | Desteklenen |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ile 50°C arasında |
| Çalışma ortamı nemliği | 20%-90% Sıvılamayan |
| Depolama sıcaklığı | -10°C ile 60°C arasında |
| Gürültü seviyesi | ≤50dB |