| MOQ: | 1 |
| Cena: | $500-700 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Model | CH-ED1048EMH |
|---|---|
| Napięcie wejściowe AC | 220VAC (Normalne) / 110VAC (Na zamówienie) |
| Zakres napięcia wejściowego | 90-280VAC±3V (Tryb normalny) 170-280VAC±3V (Tryb UPS) |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60Hz±5% |
| Moc znamionowa | 11000W |
| Moc znamionowa wyjściowa | 12000W |
| Napięcie wyjściowe | 220/230/240VAC±5% |
| Częstotliwość wyjściowa | 50/60Hz±0.1% |
| Fala wyjściowa | Czysta fala sinusoidalna |
| Czas przełączania | ≤10ms (UPS) / ≤20ms (INV) |
| Moc szczytowa | 22000VA |
| Zdolność przeciążeniowa | Tryb akumulatora: 1s@105%-150% obciążenia 2s@150%-200% obciążenia 400ms@200% obciążenia |
| Napięcie wyjściowe podłączone do sieci | 220/230/240VAC |
| Zakres napięcia sieciowego | 170-265VAC |
| Zakres częstotliwości sieciowej | 49-51±Hz/59-61±Hz |
| Znamionowy prąd wyjściowy | 47.8A |
| Zakres współczynnika mocy | >0.99 |
| Szczytowa sprawność (DC/AC) | 98% |
| Znamionowe napięcie akumulatora | 48Vdc |
| Konfigurowalne napięcie | 56.4Vdc |
| Napięcie ładowania | 54Vdc |
| Tryb ładowania PV | MPPT |
| Maksymalna moc wejściowa PV | 25000W |
| Zakres napięcia wejściowego MPPT | 90-500Vdc |
| Optymalny zakres Vmp | 300-400Vdc |
| Maksymalne napięcie wejściowe PV | 500Vdc |
| Maksymalny prąd wejściowy PV | 18A/18A |
| Maksymalny prąd ładowania PV | 150A |
| Maksymalny prąd ładowania AC | 150A |
| Maksymalny prąd ładowania | 150A |
| Interfejs LCD | Wyświetla tryb pracy, obciążenie, wejście, wyjście |
| RS232 | Szybkość transmisji 2400 |
| Slot rozszerzeń | Karta komunikacyjna BMS akumulatora litowego, WIFI/Pitch 2.54mm |
| Obsługa równoległa | Obsługiwana |
| Temperatura pracy | -10°C do 50°C |
| Wilgotność środowiska pracy | 20%-90% bez kondensacji |
| Temperatura przechowywania | -10°C do 60°C |
| Poziom hałasu | ≤50dB |