| MOQ: | 1 |
| Cena: | $220-$500 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Model | CH--ED4024EMH |
|---|---|
| Wejście AC | |
| Napięcie wejściowe AC | 220VAC (Standard) / 110VAC (Niestandardowe) |
| Zakres napięcia wejściowego | 90~280VAC±3V (Tryb normalny) 170~280VAC±3V (Tryb UPS) |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60Hz±5% |
| Wyjście | |
| Znamionowa moc wyjściowa (tryb akumulatora) | 4000W |
| Znamionowa moc wyjściowa (tryb PV) | 4500W |
| Napięcie wyjściowe | 220/230/240VAC±5% |
| Częstotliwość wyjściowa | 50/60Hz±0.1% |
| Fala wyjściowa | Czysta fala sinusoidalna |
| Czas przełączania | ≤10ms (Tryb UPS) / ≤20ms (Tryb INV) |
| Moc szczytowa | 8000VA |
| Zdolność przeciążeniowa | 1s@105%-150% obciążenia 2s@150%-200% obciążenia 400ms@200% obciążenia |
| Praca podłączona do sieci | |
| Napięcie wyjściowe | 220/230/240VAC |
| Zakres napięcia podłączenia do sieci | 170-265VAC |
| Zakres częstotliwości podłączenia do sieci | 49-51±Hz/59-61±Hz |
| Znamionowy prąd wyjściowy | 17.4A |
| Zakres współczynnika mocy | >0.99 |
| Szczytowa sprawność (DC/AC) | 98% |
| Akumulator i ładowarka | |
| Napięcie znamionowe | 24Vdc |
| Stałe napięcie ładowania (regulowane) | 28.2Vdc |
| Napięcie ładowania podtrzymującego (regulowane) | 27Vdc |
| Tryb ładowania PV | MPPT |
| Maksymalna moc wejściowa PV | 5000W |
| Zakres napięcia wejściowego MPPT | 60-500Vdc |
| Optymalny zakres VMP | 300-400Vdc |
| Maksymalne napięcie wejściowe PV | 500Vdc |
| Maksymalny prąd wejściowy PV | 18A |
| Maksymalny prąd ładowania PV | 120A |
| Maksymalny prąd ładowania AC | 100A |
| Maksymalny prąd ładowania | 120A |
| Wyświetlacz i interfejs | |
| Interfejs LCD | Wyświetla tryb pracy, obciążenie, wejście, wyjście |
| RS232 | Prędkość transmisji 2400 |
| Interfejs komunikacyjny gniazda rozszerzeń | Karta komunikacyjna BMS akumulatora litowego, WIFI/Pitch2.54mm |
| Interfejs równoległy | Nie obsługuje pracy równoległej |
| Środowisko | |
| Temperatura pracy | -10°C do 50°C |
| Wilgotność pracy | 20%-90% bez kondensacji |
| Temperatura przechowywania | -10°C do 60°C |
| Hałas | ≤50dB |