| MOQ: | 1 |
| Cena: | $500-700 |
| Warunki płatności: | Western Union, T/T, D/P, D/A, L/C |
11kW Inwerter słoneczny domowy Inwerter słoneczny z zewnętrznym WiFi
| Model | CH-ED1048EMH |
|---|---|
| Napięcie wejściowe AC | 220VAC (normalny) / 110VAC (przystosowany) |
| Zakres napięcia wejściowego | 90-280VAC±3V (tryb normalny) 170-280VAC±3V (tryb UPS) |
| Częstotliwość wejścia | 50/60Hz±5% |
| Moc nominalna | 11000W |
| Moc znamionowa wyjścia | 12000W |
| Napięcie wyjściowe | 220/230/240VAC ± 5% |
| Częstotliwość wyjścia | 50/60Hz±0,1% |
| Fala wyjściowa | Czysta fala sinus |
| Czas przeniesienia | ≤ 10 ms (UPS) / ≤ 20 ms (INV) |
| Moc szczytowa | 22000VA |
| Zdolność do przeciążenia | Tryb działania baterii: 1 s@105%-150% obciążenia 2 s@150%-200% obciążenia 400 ms @ 200% obciążenia |
| Operacja podłączona do sieci | Wylotowe napięcie: 220/230/240VAC Zakres napięcia sieci: 170-265VAC Zakres częstotliwości sieci: 49-51±Hz/59-61±Hz Narysowany prąd wyjściowy: 47,8A Zakres współczynnika mocy: >0.99 Maksymalna wydajność (DC/AC): 98% |
| Specyfikacje baterii | Napęd nominalny: 48 Vdc Napęd konfigurowalny: 56,4 Vdc Napęd ładowania: 54Vdc |
| Specyfikacje ładowarki | Tryb ładowania PV: MPPT Maksymalna moc wejściowa PV: 25000W Zakres napięcia wejściowego MPPT: 90-500Vdc Optymalny zakres Vmp: 300-400Vdc Maksymalne napięcie wejściowe PV: 500Vdc Maksymalny prąd wejściowy PV: 18A/18A Maksymalny prąd ładowania PV: 150A Maksymalny prąd ładowania prądu przemiennego: 150A Maksymalny prąd ładowania: 150A |
| Wyświetlacz i interfejs | Interfejs LCD: wyświetlacz trybu pracy/obciążenia/wpływu/wyjścia RS232: 2400 Poziom Baud Gniazdo rozszerzające: Bateria litowa Karta komunikacyjna BMS, WIFI/Pitch2.54mm Wsparcie równoległe: Tak |
| Warunki środowiska | Temperatura pracy: -10°C do 50°C Poziom wilgotności: -10°C do 60°C Temperatura przechowywania: 20%-90% Nie kondensacja Hałas: ≤ 50 dB |