| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $500-700 |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, T/T, D/P, L/C, D/A |
| Model | CHD11048EMH |
| AC-invoerspanning | 220VAC (Standaard) / 110VAC (Aangepast) |
| Invoerspanningsbereik | 90~280VAC±3V (normale modus) 170~280VAC±3V (UPS-modus) |
| Invoerfrequentie | 50/60Hz±5% |
| Nominaal uitgangsvermogen (batterijmodus) | 11000W |
| Nominaal uitgangsvermogen (PV-modus) | 12000W |
| Uitgangsspanning | 220/230/240VAC ± 5% |
| Uitgangsfrequentie | 50/60Hz±0,1% |
| Uitgangsgolfvorm | Pure sinusgolf |
| Overdrachtstijd | ≤ 10 ms (UPS-modus) / ≤ 20 ms (INV-modus) |
| Piekvermogen | 22000VA |
| Nominale spanning van de batterij | 48 Vdc |
| PV-oplaadmodus | MPPT*2 |
| Maximaal PV-invoervermogen | 25000W |
| MPPT-invoerspanningsbereik | 90-500Vdc |
| Optimaal VMP-bereik | 300-400Vdc |
| Maximale PV-invoerspanning | 500Vdc |
| Werktemperatuur | -10°C tot 50°C |
| Geluidsniveau | ≤ 50 dB |