| MOQ: | 1 |
| قیمت: | $500-700 |
| شرایط پرداخت: | Western Union ، T/T ، D/P ، L/C ، D/A |
| مدل | CHED11048EMH |
| ولتاژ ورودی AC | 220VAC (استانداردی) / 110VAC (معمول) |
| محدوده ولتاژ ورودی | 90~280VAC±3V (وضعیت عادی) 170~280VAC±3V (طریق UPS) |
| فرکانس ورودی | 50/60 هرتز±5٪ |
| قدرت خروجی نامی (وضعیت باتری) | 11000W |
| قدرت خروجی نامی (وضعیت PV) | 12000W |
| ولتاژ خروجی | 220/230/240VAC ± 5٪ |
| فرکانس خروجی | 50/60 هرتز±0.1% |
| شکل موج خروجی | موج سینوس خالص |
| زمان انتقال | ≤10ms (وضع UPS) / ≤20ms (وضع INV) |
| قدرت اوج | 22000VA |
| ولتاژ نامی باتری | 48Vdc |
| حالت شارژ PV | MPPT*2 |
| حداکثر قدرت ورودی PV | 25000W |
| محدوده ولتاژ ورودی MPPT | 90-500Vdc |
| محدوده بهینه VMP | 300-400Vdc |
| حداکثر ولتاژ ورودی PV | 500Vdc |
| دمای کار | -10 تا 50 درجه سانتیگراد |
| سطح سر و صدا | ≤50dB |