| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $500-700 |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, T/T, D/P, L/C, D/A |
| Σχήμα | CHED11048EMH |
| Εισαγωγική τάση εναλλασσόμενου ρεύματος | 220VAC (Standard) / 110VAC (Custom) |
| Πεδίο τάσης εισόδου | 90~280VAC±3V (κανονική λειτουργία) 170~280VAC±3V (τρόπος UPS) |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60Hz±5% |
| Δυναμική εξόδου ονομαστική (κατάσταση μπαταρίας) | 11000W |
| Ονομαστική ισχύς εξόδου (PV mode) | 12000W |
| Δυναμική τάση | 220/230/240VAC ± 5% |
| Συχνότητα εξόδου | 50/60Hz±0,1% |
| Σχήμα κύματος εξόδου | Καθαρό κύμα sinus |
| Χρόνος μεταφοράς | ≤ 10 ms (σύστημα UPS) / ≤ 20 ms (σύστημα INV) |
| Δύναμη αιχμής | 22000VA |
| Διορισμένη τάση μπαταρίας | 48Vdc |
| Τρόπος φόρτισης PV | Επικαιροποίηση |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου PV | 25000W |
| Περιοχή τάσης εισόδου MPPT | 90-500Vdc |
| Βέλτιστο εύρος VMP | 300-400Vdc |
| Μέγιστη PV τάση εισόδου | 500Vdc |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
| Επίπεδο θορύβου | ≤ 50dB |