| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $500-700 |
| Ödeme Koşulları: | Western Union, T/T, D/P, L/C, D/A |
| Model | CH—ED11048EMH |
| AC Giriş Voltajı | 220VAC (Standart) / 110VAC (Özel) |
| Giriş Voltaj Aralığı | 90~280VAC±3V (Normal Mod) 170~280VAC±3V (UPS Modu) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz±5% |
| Nominal Çıkış Gücü (Akü Modu) | 11000W |
| Nominal Çıkış Gücü (PV Modu) | 12000W |
| Çıkış Voltajı | 220/230/240VAC±5% |
| Çıkış Frekansı | 50/60Hz±0.1% |
| Çıkış Dalga Formu | Saf Sinüs Dalgası |
| Aktarım Süresi | ≤10ms (UPS Modu) / ≤20ms (INV Modu) |
| Tepe Gücü | 22000VA |
| Akü Nominal Voltajı | 48Vdc |
| PV Şarj Modu | MPPT*2 |
| Maksimum PV Giriş Gücü | 25000W |
| MPPT Giriş Voltaj Aralığı | 90-500Vdc |
| Optimal VMP Aralığı | 300-400Vdc |
| Maksimum PV Giriş Voltajı | 500Vdc |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Gürültü Seviyesi | ≤50dB |