| MOQ: | 1 |
| Cena: | $500-700 |
| Warunki płatności: | Western Union, T/T, D/P, L/C, D/A. |
| Model | CH ED11048EMH |
| Napięcie wejściowe AC | 220VAC (standardowa) / 110VAC (zaopatrzona) |
| Zakres napięcia wejściowego | 90~280VAC±3V (tryb normalny) 170~280VAC±3V (tryb UPS) |
| Częstotliwość wejścia | 50/60Hz±5% |
| Narysowana moc wyjściowa (tryb baterii) | 11000W |
| Moc wyjściowa znamionowa (tryb PV) | 12000W |
| Napięcie wyjściowe | 220/230/240VAC ± 5% |
| Częstotliwość wyjścia | 50/60Hz±0,1% |
| Forma fali wyjściowej | Czysta fala sinus |
| Czas przeniesienia | ≤ 10 ms (tryb UPS) / ≤ 20 ms (tryb INV) |
| Moc szczytowa | 22000VA |
| Narysowane napięcie akumulatora | 48Vdc |
| Tryb ładowania PV | MPPT*2 |
| Maksymalna moc wejściowa PV | 25000W |
| Zakres napięcia wejściowego MPPT | 90-500Vdc |
| Optymalny zakres VMP | 300-400Vdc |
| Maksymalne napięcie wejściowe PV | 500Vdc |
| Temperatura pracy | -10°C do 50°C |
| Poziom hałasu | ≤ 50 dB |