| MOQ: | 1 |
| قیمت: | $500-700 |
| شرایط پرداخت: | Western Union، T/T، D/P، D/A، L/C |
اینورتر خورشیدی متصل به شبکه 11 کیلووات خانگی با وای فای خارجی
| مدل | CH-ED1048EMH |
|---|---|
| ولتاژ ورودی AC | 220VAC (عادی) / 110VAC (قابل تنظیم) |
| محدوده ولتاژ ورودی | 90-280VAC±3V (حالت عادی) 170-280VAC±3V (حالت UPS) |
| فرکانس ورودی | 50/60Hz±5% |
| توان نامی | 11000W |
| توان نامی خروجی | 12000W |
| ولتاژ خروجی | 220/230/240VAC±5% |
| فرکانس خروجی | 50/60Hz±0.1% |
| موج خروجی | موج سینوسی خالص |
| زمان انتقال | ≤10ms (UPS) / ≤20ms (INV) |
| توان پیک | 22000VA |
| قابلیت اضافه بار | حالت باتری: 1 ثانیه @ 105%-150% بار 2 ثانیه @ 150%-200% بار 400 میلی ثانیه @ 200% بار |
| عملیات متصل به شبکه | ولتاژ خروجی: 220/230/240VAC محدوده ولتاژ شبکه: 170-265VAC محدوده فرکانس شبکه: 49-51±Hz/59-61±Hz جریان خروجی نامی: 47.8A محدوده ضریب توان: >0.99 راندمان پیک (DC/AC): 98% |
| مشخصات باتری | ولتاژ نامی: 48Vdc ولتاژ قابل تنظیم: 56.4Vdc ولتاژ شارژ: 54Vdc |
| مشخصات شارژر | حالت شارژ PV: MPPT حداکثر توان ورودی PV: 25000W محدوده ولتاژ ورودی MPPT: 90-500Vdc محدوده بهینه Vmp: 300-400Vdc حداکثر ولتاژ ورودی PV: 500Vdc حداکثر جریان ورودی PV: 18A/18A حداکثر جریان شارژ PV: 150A حداکثر جریان شارژ AC: 150A حداکثر جریان شارژ: 150A |
| نمایشگر و رابط | رابط LCD: نمایش حالت عملیاتی/بار/ورودی/خروجی RS232: نرخ باود 2400 اسلات توسعه: کارت ارتباطی BMS باتری لیتیومی، WIFI/Pitch2.54mm پشتیبانی موازی: بله |
| شرایط محیطی | دمای عملیاتی: -10 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد رطوبت محیط عملیاتی: -10 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد دمای ذخیره سازی: 20%-90% غیر متراکم نویز: ≤50dB |