| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $300-500 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T |
| Model | CH-ED6248EMH |
| AC Ingangsspanning | 220VAC (Normaal) / 110VAC (Aanpasbaar) |
| Ingangsspanningsbereik | 90-280VAC±3V (Normale modus) 170-280VAC±3V (UPS-modus) |
| Ingangsfrequentie | 50/60Hz±5% |
| Nominaal vermogen | 6200W |
| Uitgangsspanning | 220/230/240VAC±5% |
| Uitgangsfrequentie | 50/60Hz±0,1% |
| Uitgangsgolf | Zuivere Sinusgolf |
| Omschakeltijd | ≤10ms (UPS) / ≤20ms (INV) |
| Piekvermogen | 12400VA |
| Netspanningsbereik | 170-265VAC |
| Vermogensfactorbereik | >0,99 |
| Piekrendement (DC/AC) | 98% |
| Nominale batterijspanning | 48Vdc |
| Max PV-ingangsvermogen | 6200W |
| MPPT ingangsspanningsbereik | 60-500Vdc |
| Max PV-ingangsspanning | 500Vdc |
| Max PV-ingangsstroom | 18A |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot 50°C |
| Geluidsniveau | ≤50dB |