| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $300-500 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,Western Union,T/T |
| Σχήμα | CH-ED6248EMH |
| Εισαγωγική τάση εναλλασσόμενου ρεύματος | 220VAC (φυσιολογικός) / 110VAC (προσαρμογή) |
| Πεδίο τάσης εισόδου | 90-280VAC±3V (κανονική λειτουργία) 170-280VAC±3V (τρόπος UPS) |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60Hz±5% |
| Κατηγορία ισχύος | 6200W |
| Δυναμική τάση | 220/230/240VAC ± 5% |
| Συχνότητα εξόδου | 50/60Hz±0,1% |
| Κύκλος εξόδου | Καθαρό κύμα sinus |
| Χρόνος μεταφοράς | ≤ 10 ms (UPS) / ≤ 20 ms (INV) |
| Δύναμη αιχμής | 12400VA |
| Πεδίο τάσης δικτύου | 170-265VAC |
| Δυνατότητα παράγοντα | > 0.99 |
| Η μέγιστη απόδοση (DC/AC) | 98% |
| Διορισμένη τάση μπαταρίας | 48Vdc |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου PV | 6200W |
| Περιοχή τάσης εισόδου MPPT | 60-500Vdc |
| Μέγιστη PV τάση εισόδου | 500Vdc |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου PV | 18Α |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
| Επίπεδο θορύβου | ≤ 50dB |