| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $300-500 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,Western Union,T/T |
| Model | CH-ED6248EMH |
| AC Giriş Voltajı | 220VAC (Normal) / 110VAC (Özelleştirilebilir) |
| Giriş Voltaj Aralığı | 90-280VAC±3V (Normal Mod) 170-280VAC±3V (UPS Modu) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz±5% |
| Nominal Güç | 6200W |
| Çıkış Voltajı | 220/230/240VAC±5% |
| Çıkış Frekansı | 50/60Hz±0.1% |
| Çıkış Dalga Formu | Saf Sinüs Dalgası |
| Aktarım Süresi | ≤10ms (UPS) / ≤20ms (INV) |
| Tepe Gücü | 12400VA |
| Şebeke Voltaj Aralığı | 170-265VAC |
| Güç Faktörü Aralığı | >0.99 |
| Tepe Verimliliği (DC/AC) | 98% |
| Akü Nominal Voltajı | 48Vdc |
| Maksimum PV Giriş Gücü | 6200W |
| MPPT Giriş Voltaj Aralığı | 60-500Vdc |
| Maksimum PV Giriş Voltajı | 500Vdc |
| Maksimum PV Giriş Akımı | 18A |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Gürültü Seviyesi | ≤50dB |