| MOQ: | 1 |
| Cena: | $300-500 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T |
| Model | CH-ED6248EMH |
| Napięcie wejściowe AC | 220VAC (Normalne) / 110VAC (Na zamówienie) |
| Zakres napięcia wejściowego | 90-280VAC±3V (Tryb normalny) 170-280VAC±3V (Tryb UPS) |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60Hz±5% |
| Moc znamionowa | 6200W |
| Napięcie wyjściowe | 220/230/240VAC±5% |
| Częstotliwość wyjściowa | 50/60Hz±0,1% |
| Fala wyjściowa | Czysta sinusoida |
| Czas przełączania | ≤10ms (UPS) / ≤20ms (INV) |
| Moc szczytowa | 12400VA |
| Zakres napięcia sieci | 170-265VAC |
| Zakres współczynnika mocy | >0,99 |
| Szczytowa sprawność (DC/AC) | 98% |
| Znamionowe napięcie akumulatora | 48Vdc |
| Maksymalna moc wejściowa PV | 6200W |
| Zakres napięcia wejściowego MPPT | 60-500Vdc |
| Maksymalne napięcie wejściowe PV | 500Vdc |
| Maksymalny prąd wejściowy PV | 18A |
| Temperatura pracy | -10°C do 50°C |
| Poziom hałasu | ≤50dB |