| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $1400-1600 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | CH--GBP51.2-200W |
| Nominale Spanning | 51,2V |
| Cel Specificatie | 100 |
| Nominale Capaciteit | 200Ah |
| Nominale Energie | 10,24 kWh |
| Bedrijfsspanningsbereik | 44,8~58,4V |
| Aanbevolen Laadspanning | 55,2V |
| Aanbevolen Ontlaadafsluitspanning | 48V |
| Standaard Laad-/Ontlaadstroom | 0,5C |
| Maximale Continue Laad-/Ontlaadstroom | 1C (Aanpasbaar) |
| Bedrijfstemperatuur | -30~60°C (Aanbevolen 10~35°C) |
| Toelaatbaar Vochtigheidsbereik | <85% RV |
| Opslagtemperatuur | -20~65°C (Aanbevolen 10~35°C) |
| Laadtemperatuur | 0~55°C |
| Ontlaadtemperatuur | -10~55°C |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Koelmethode | Natuurlijke Luchtkoeling/Intelligente Ventilator |
| Levensduur Cycli | 5000+ Keer bij 80% DOD |
| Maximale Afmetingen (D*B*H) | 682*465*276 mm |
| Gewicht | 96 kg |