| MOQ: | 1 |
| Cena: | $1400-1600 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | CH--GBP51.2-200W |
| Napięcie nominalne | 51,2V |
| Specyfikacja ogniwa | 100 |
| Pojemność nominalna | 200Ah |
| Energia nominalna | 10,24 kWh |
| Zakres napięcia roboczego | 44,8~58,4V |
| Zalecane napięcie ładowania | 55,2V |
| Zalecane napięcie odcięcia rozładowania | 48V |
| Standardowy prąd ładowania/rozładowania | 0,5C |
| Maksymalny ciągły prąd ładowania/rozładowania | 1C (możliwość dostosowania) |
| Temperatura pracy | -30~60°C (zalecane 10~35°C) |
| Dopuszczalny zakres wilgotności | <85% RH |
| Temperatura przechowywania | -20~65°C (zalecane 10~35°C) |
| Temperatura ładowania | 0~55°C |
| Temperatura rozładowania | -10~55°C |
| Poziom ochrony | IP20 |
| Metoda chłodzenia | Naturalne chłodzenie powietrzem/inteligentny wentylator |
| Żywotność cyklu | 5000+ cykli przy 80% DOD |
| Maksymalne wymiary (G*S*W) | 682*465*276 mm |
| Waga | 96 kg |