| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $1400-1600 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | CH--GBP51.2-200W |
| Adli Voltaj | 51.2V |
| Hücre Özellikleri | 100 |
| İsimsel Kapasite | 200Ah |
| İsimsel Enerji | 10.24 kWh |
| Çalışma gerilim aralığı | 44.8~58.4V |
| Önerilen Şarj Voltajı | 55.2V |
| Önerilen Serbestleme Kesme Voltajı | 48V |
| Standart şarj/şarj akımı | 0.5C |
| Maksimum Sürekli Şarj/Şarj Akımı | 1C (Kustomlaştırılabilir) |
| Çalışma sıcaklığı | -30~60°C (Önerilen 10~35°C) |
| İzin verilen nem aralığı | < 85% RH |
| Depolama sıcaklığı | -20~65°C (Önerilen 10~35°C) |
| Şarj sıcaklığı | 0~55°C |
| Serbestleme sıcaklığı | -10~55°C |
| Koruma seviyesi | IP20 |
| Soğutma yöntemi | Doğal hava soğutması/Akıllı fan |
| Döngü Yaşamı | % 80 DOD'da 5000+ kez |
| Maksimum Boyutlar (D*W*H) | 682*465*276 mm |
| Ağırlık | 96 kg |