| MOQ: | 1 |
| قیمت: | $1400-1600 |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون |
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مدل | CH--GBP51.2-200W |
| ولتاژ نامی | 51.2V |
| مشخصات سلول | 100 |
| ظرفیت نامی | 200Ah |
| انرژی نامی | 10.24 کیلووات ساعت |
| محدوده ولتاژ عملیاتی | 44.8~58.4V |
| ولتاژ شارژ پیشنهادی | 55.2V |
| ولتاژ قطع تخلیه پیشنهادی | 48V |
| جریان شارژ/تخلیه استاندارد | 0.5C |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه پیوسته | 1C (قابل سفارشیسازی) |
| دمای عملیاتی | -30~60 درجه سانتیگراد (پیشنهادی 10~35 درجه سانتیگراد) |
| محدوده رطوبت مجاز | <85% RH |
| دمای ذخیرهسازی | -20~65 درجه سانتیگراد (پیشنهادی 10~35 درجه سانتیگراد) |
| دمای شارژ | 0~55 درجه سانتیگراد |
| دمای تخلیه | -10~55 درجه سانتیگراد |
| سطح حفاظت | IP20 |
| روش خنکسازی | خنکسازی طبیعی هوا/فن هوشمند |
| عمر چرخه | بیش از 5000 بار در عمق تخلیه 80% |
| حداکثر ابعاد (D*W*H) | 682*465*276 میلیمتر |
| وزن | 96 کیلوگرم |