| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $1400-1600 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | CH--GBP51.2-200W |
| Ονομαστική Τάση | 51,2V |
| Προδιαγραφή Κυψέλης | 100 |
| Ονομαστική Χωρητικότητα | 200Ah |
| Ονομαστική Ενέργεια | 10,24 kWh |
| Εύρος Τάσης Λειτουργίας | 44,8~58,4V |
| Προτεινόμενη Τάση Φόρτισης | 55,2V |
| Προτεινόμενη Τάση Αποκοπής Εκφόρτισης | 48V |
| Τυπικό Ρεύμα Φόρτισης/Εκφόρτισης | 0,5C |
| Μέγιστο Συνεχές Ρεύμα Φόρτισης/Εκφόρτισης | 1C (Προσαρμόσιμο) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -30~60°C (Προτεινόμενη 10~35°C) |
| Επιτρεπόμενο Εύρος Υγρασίας | <85% RH |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20~65°C (Προτεινόμενη 10~35°C) |
| Θερμοκρασία Φόρτισης | 0~55°C |
| Θερμοκρασία Εκφόρτισης | -10~55°C |
| Επίπεδο Προστασίας | IP20 |
| Μέθοδος Ψύξης | Φυσική Ψύξη Αέρα/Έξυπνος Ανεμιστήρας |
| Κύκλος Ζωής | 5000+ Φορές σε 80% DOD |
| Μέγιστες Διαστάσεις (Β*Π*Υ) | 682*465*276 mm |
| Βάρος | 96 kg |