| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $200-400 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | CH-ED3024EMH |
| Είσοδος AC | |
| Τάση Εισόδου AC | 220VAC (Κανονική) / 110VAC (Προσαρμόσιμη) |
| Εύρος Τάσης Εισόδου | 90-280VAC±3V (Κανονική Λειτουργία) 170-280VAC±3V (Λειτουργία UPS) |
| Συχνότητα Εισόδου | 50/60Hz±5% |
| Ονομαστική Ισχύς Εξόδου (Λειτουργία Μπαταρίας) | 3000W |
| Έξοδος | |
| Ονομαστική Ισχύς Εξόδου (Λειτουργία PV) | 3000W |
| Τάση Εξόδου | 220/230/240VAC±5% |
| Συχνότητα Εξόδου | 50/60Hz±0.1% |
| Κυματομορφή Εξόδου | Καθαρό Ημιτονοειδές Κύμα |
| Χρόνος Μεταγωγής | ≤10ms (UPS) / ≤20ms (INV) |
| Μέγιστη Ισχύς | 6000VA |
| Ικανότητα Υπερφόρτωσης | Λειτουργία Μπαταρίας: 1s@105%-150% Φορτίο 2s@150%-200% Φορτίο 400ms@200% Φορτίο |
| Μπαταρία | |
| Ονομαστική Τάση | 24Vdc |
| Σταθερή Τάση Φόρτισης (Ρυθμιζόμενη) | 28.2Vdc |
Τάση Φόρτισης Επιπλέονσης (Ρυθμιζόμενη) |
27Vdc |
| Φορτιστής | |
| Λειτουργία Φόρτισης PV | MPPT |
| Μέγιστη Ισχύς Εισόδου PV | 3000W |
| Εύρος Τάσης Εισόδου MPPT | 30-500Vdc |
| Βέλτιστο Εύρος VMP | 300-400Vdc |
| Μέγιστη Τάση Εισόδου PV | 500Vdc |
| Μέγιστο Ρεύμα Εισόδου PV | 13A |
| Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης PV | 100A |
| Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης AC | 60A |
| Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης | 100A |
| Οθόνη & Διεπαφή | |
| Διεπαφή LCD | Εμφανίζει τη λειτουργία, το φορτίο, τις παραμέτρους εισόδου/εξόδου |
| RS232 | Ρυθμός Baud 2400 |
| Διεπαφή Επικοινωνίας Θύρας Επέκτασης | Κάρτα Επικοινωνίας BMS Μπαταρίας Λιθίου, WiFi/Βήμα 2.54mm |
| Παράλληλη Υποστήριξη | Δεν υποστηρίζεται |
| Περιβαλλοντικές Προδιαγραφές | |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
| Υγρασία Λειτουργίας | 20%-90% Χωρίς Συμπύκνωση |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -10°C έως 60°C |
| Θόρυβος | ≤50dB |