| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $200-400 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | CH-ED3024EMH |
| AC Girişi | |
| AC Giriş Voltajı | 220VAC (Normal) / 110VAC (Özelleştirilebilir) |
| Girdi Voltaj Aralığı | 90-280VAC±3V (Normal Mod) 170-280VAC±3V (UPS Modu) |
| Girdi Sıklığı | 50/60Hz±5% |
| Adlık çıkış gücü (batarya modu) | 3000W |
| Çıkış | |
| İsimlendirilmiş çıkış gücü (PV modu) | 3000W |
| Çıkış Voltajı | 220/230/240VAC ± 5% |
| Çıktı Sıklığı | 50/60Hz±0,1% |
| Çıkış Dalgası | Saf Sinüs Dalgası |
| Transfer Zamanı | ≤10ms (UPS) / ≤20ms (INV) |
| Zirve Gücü | 6000VA |
| Aşırı yükleme yeteneği | Pil Modu: 1s@105%-150% Yük 2s@150%-200% Yük 400ms @ 200% Yük |
| Akü | |
| Adlık Voltaj | 24Vdc |
| Sabit Şarj Voltajı (Ayarlanabilir) | 28.2Vdc |
Yüzen Şarj Voltajı (Ayarlanabilir) |
27Vdc |
| Şarj cihazı | |
| PV Şarj Modu | MPPT |
| Maksimum PV Giriş Gücü | 3000W |
| MPPT Giriş Voltaj Aralığı | 30-500Vdc |
| En iyi VMP aralığı | 300-400Vdc |
| Maksimum PV Giriş Voltajı | 500Vdc |
| Maks PV Giriş Akımı | 13A |
| Maksimum PV Şarj Akımı | 100A |
| Maks AC Şarj Akımı | 60A |
| Maksimum Şarj Akımı | 100A |
| Ekran & Arayüz | |
| LCD Arayüzü | Çalışma modunu, yükü, giriş/çıkış parametrelerini gösterir |
| RS232 | 2400 Baud oranı |
| Genişleme yuvası iletişim arayüzü | Lityum Pil BMS İletişim Kartı, WiFi/Pitch 2.54mm |
| Paralel Destek | Desteklenmiyor |
| Çevre Özellikleri | |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ile 50°C arasında |
| Çalışma Nemliği | 20%-90% Sıvılamayan |
| Depolama sıcaklığı | -10°C ile 60°C arasında |
| Gürültü | ≤50dB |