| MOQ: | 1 |
| قیمت: | $200-400 |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون |
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مدل | CH-ED3024EMH |
| ورودی AC | |
| ولتاژ ورودی AC | 220VAC (عادی) / 110VAC (تخصیص پذیر) |
| محدوده ولتاژ ورودی | 90-280VAC±3V (وضعیت عادی) 170-280VAC±3V (وضع UPS) |
| فرکانس ورودی | 50/60 هرتز±5٪ |
| قدرت خروجی نامی (وضعیت باتری) | ۳۰۰۰ وات |
| تولید | |
| قدرت خروجی نامی (وضعیت PV) | ۳۰۰۰ وات |
| ولتاژ خروجی | 220/230/240VAC ± 5٪ |
| فرکانس خروجی | 50/60 هرتز±0.1% |
| موج خروجی | موج سینوس خالص |
| زمان انتقال | ≤10ms (UPS) / ≤20ms (INV) |
| قدرت اوج | 6000VA |
| توان اضافه بار | حالت باتری: 1s@105%-150% بار 2s@150%-200% بار 400ms@200% بار |
| باتری | |
| ولتاژ نامی | 24Vdc |
| ولتاژ شارژ ثابت (قابل تنظیم) | 28.2Vdc |
ولتاژ شارژ شناور (قابل تنظیم) |
27Vdc |
| شارژر | |
| حالت شارژ PV | MPPT |
| حداکثر قدرت ورودی PV | ۳۰۰۰ وات |
| محدوده ولتاژ ورودی MPPT | 30-500Vdc |
| محدوده بهینه VMP | 300-400Vdc |
| حداکثر ولتاژ ورودی PV | 500Vdc |
| حداکثر جریان ورودی PV | 13A |
| حداکثر جریان شارژ PV | 100A |
| حداکثر جریان شارژ AC | 60A |
| حداکثر جریان شارژ | 100A |
| صفحه نمایش و رابط | |
| رابط LCD | حالت کار، بار، پارامترهای ورودی/خرید را نشان می دهد |
| RS232 | نرخ 2400 بود |
| رابط ارتباطات اسلات گسترش | باتری لیتیوم کارت ارتباطی BMS، وای فای/پیچ 2.54 میلی متر |
| پشتیبانی موازی | پشتیبانی نمی شود |
| مشخصات محیط زیست | |
| دمای کار | -10 تا 50 درجه سانتیگراد |
| رطوبت عملیاتی | ۲۰-۹۰٪ بدون فشرده سازی |
| دمای ذخیره سازی | -10°C تا 60°C |
| سر و صدا | ≤50dB |