| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $200-400 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | CH-ED3024EMH |
| AC Ingang | |
| AC Ingangsspanning | 220VAC (Normaal) / 110VAC (Aanpasbaar) |
| Ingangsspanningsbereik | 90-280VAC±3V (Normale modus) 170-280VAC±3V (UPS-modus) |
| Ingangsfrequentie | 50/60Hz±5% |
| Nominaal Uitgangsvermogen (Batterijmodus) | 3000W |
| Uitgang | |
| Nominaal Uitgangsvermogen (PV-modus) | 3000W |
| Uitgangsspanning | 220/230/240VAC±5% |
| Uitgangsfrequentie | 50/60Hz±0.1% |
| Uitgangsgolf | Pure Sinusgolf |
| Omschakeltijd | ≤10ms (UPS) / ≤20ms (INV) |
| Piekvermogen | 6000VA |
| Overbelastingsvermogen | Batterijmodus: 1s@105%-150% belasting 2s@150%-200% belasting 400ms@200% belasting |
| Batterij | |
| Nominale spanning | 24Vdc |
| Constante Laadspanning (Instelbaar) | 28.2Vdc |
Druppellaadspanning (Instelbaar) |
27Vdc |
| Lader | |
| PV Laadmodus | MPPT |
| Max PV Ingangsvermogen | 3000W |
| MPPT Ingangsspanningsbereik | 30-500Vdc |
| Optimaal VMP-bereik | 300-400Vdc |
| Max PV Ingangsspanning | 500Vdc |
| Max PV Ingangsstroom | 13A |
| Max PV Laadstroom | 100A |
| Max AC Laadstroom | 60A |
| Max Laadstroom | 100A |
| Display & Interface | |
| LCD Interface | Toont bedrijfsmodus, belasting, ingangs-/uitgangsparameters |
| RS232 | 2400 Baud Rate |
| Communicatie-interface uitbreidingssleuf | Lithium Batterij BMS Communicatiekaart, WiFi/Pitch 2.54mm |
| Parallelle ondersteuning | Niet ondersteund |
| Omgevingsspecificaties | |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot 50°C |
| Bedrijfsvochtigheid | 20%-90% niet-condenserend |
| Opslagtemperatuur | -10°C tot 60°C |
| Geluidsniveau | ≤50dB |