| MOQ: | 1 |
| Cena: | $200-400 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | CH-ED3024EMH |
| Wprowadzenie AC | |
| Napięcie wejściowe AC | 220VAC (normalny) / 110VAC (przystosowany) |
| Zakres napięcia wejściowego | 90-280VAC±3V (tryb normalny) 170-280VAC±3V (tryb UPS) |
| Częstotliwość wejścia | 50/60Hz±5% |
| Narysowana moc wyjściowa (tryb baterii) | 3000 W |
| Produkcja | |
| Moc wyjściowa znamionowa (tryb PV) | 3000 W |
| Napięcie wyjściowe | 220/230/240VAC ± 5% |
| Częstotliwość wyjścia | 50/60Hz±0,1% |
| Fala wyjściowa | Czysta fala sinus |
| Czas przeniesienia | ≤ 10 ms (UPS) / ≤ 20 ms (INV) |
| Moc szczytowa | 6000VA |
| Zdolność do przeciążenia | Tryb działania baterii: 1 s@105%-150% obciążenia 2 s@150%-200% obciążenia 400 ms @ 200% obciążenia |
| Akumulator | |
| Napęd nominalny | 24Vdc |
| Stałe napięcie ładowania (regulowane) | 28.2Vdc |
Napęd ładowania pływającego (regulowany) |
27Vdc |
| Ładowarka | |
| Tryb ładowania PV | MPPT |
| Maksymalna moc wejściowa PV | 3000 W |
| Zakres napięcia wejściowego MPPT | 30-500Vdc |
| Optymalny zakres VMP | 300-400Vdc |
| Maksymalne napięcie wejściowe PV | 500Vdc |
| Maksymalny prąd wejściowy PV | 13A |
| Maksymalny prąd ładowania PV | 100A |
| Maksymalny prąd ładowania AC | 60A |
| Maksymalny prąd ładowania | 100A |
| Wyświetlacz i interfejs | |
| Interfejs LCD | Wyświetla tryb pracy, obciążenie, parametry wejścia/wyjścia |
| RS232 | 2400 Baud |
| Interfejs komunikacyjny w gniazdku rozszerzenia | Akumulator litowy Karta komunikacyjna BMS, WiFi/Pitch 2,54 mm |
| Wsparcie równoległe | Nie obsługiwane |
| Specyfikacje środowiskowe | |
| Temperatura pracy | -10°C do 50°C |
| Wilgotność operacyjna | 20%-90% Nie kondensujące |
| Temperatura przechowywania | -10°C do 60°C |
| Hałas | ≤ 50 dB |